Gavá, zajęcia 29 października
Klub Maluszka W sobotnie przedpołudnie Maluszki w Klubie zaraz po przywitaniu się ( https://www.youtube.com/watch?v=IFj4BW0O3gI ) skupiły swe oczka na październikowej stronie "Rok w Lesie" . Czego tym razem poszukiwaliśmy? Tym razem nazywaliśmy mieszkańców lasu używając kolorów i zauważalnych cech. Na przykład "chłopiec w niebieskich spodniach" , "lis z rudą kitą" "biała sowa" itd. Z przygotowanych dla każdego Klubowicza opisów jego imienia (ukrywając imię) rodzice mięli za zadanie wydobyć opis najbardziej pasujący do Maluszka. Niesamowite, nikt się nie pomylił. Wybrane źródło bardzo dokładnie wskazywało cechy osób o danym imieniu ( "Księga Imion" wyd. Znak). Po tych rozważaniach i zachwytach, że wszystko pasuje do dzieci zajęliśmy się wykonaniem napisu imienia metodą obrazkową. Dzieła również były zachwycające, pojawiły się okulary dla małej "Obserwatorki", przygody dla "Lubiącej podróże", lew dla ...