Girona, zajęcia 20 czerwca
Biedronki i Motylki Czujemy już lato! Lato już czuć, dlatego tym bardziej cieszyliśmy się ze spotkania w sobotę 20 czerwca 2026 roku w Szkole Polskiej w Gironie. Przed nami wakacje – czas odpoczynku, przygód i podróży. To właśnie podróże stały się tematem naszych ostatnich przedwakacyjnych zajęć. Jak zawsze nie zabrakło uśmiechów, ciekawych rozmów i wspólnej zabawy. Na początek pani Dominika przyniosła coś wyjątkowego – magiczną walizkę. Na początku zajęć wyciągała z niej różne skarby i niespodzianki. Jednym z nich był samolot, który szybko podpowiedział nam temat spotkania. Okazało się, że podczas zajęć będziemy rozmawiać o podróżach i wakacyjnych walizkach. Dzieci opowiadały, co najbardziej lubią robić podczas letniego odpoczynku, jakie miejsca wspominają najmilej oraz dokąd chciałyby wyjechać w przyszłości. Dzieci miały okazję pracować z magnetyczną mapą świata. Poznawały kształty kontynentów, układały je z magnetycznych puzzli, a następnie odkrywały, ...