Girona, zajęcia 1 października
Biedronki Nasze Biedronki tej soboty dalej kontynuowały podróż przez polskie góry. Znaleźliśmy na mapie Tatry i Karkonosze, a później nawet pobliski Kraków- to był dzień pełen przygód! Ułożyliśmy puzzle ze zwierzątkami, a gwoździem programu była owieczka, mieszkająca w górach. Widzieliśmy ją nawet na mapie :). Towarzyszył nam również żubr z opowiadań, którego poznaliśmy w zeszłym tygodniu. Zawitał do nas także smok, który zaprosił nas do wspólnej gimnastyki. Tak go polubiliśmy, że zdecydowaliśmy się stworzyć jego podobiznę. Obejrzeliśmy krótką bajkę przedstawiającą legendę o smoku wawelskim - byliśmy zachwyceni historią. Nasza fenomenalna praca grupowa została wykorzystana w stworzeniu głównej góry w naszym paśmie. Każda z naszych Biedronek dodała swój własny, oryginalny element. Tak nam się spodobało tworzenie gór, że każdy z nas ozdobił również jedną indywidualnie. Nie zabrakło zabaw na słońcu! Czekamy na następne zajęcia pełne przygód. Martyna :) Motylki W sobotę...