Girona, zajęcia 2 kwietnia
Biedronki i Motylki W tę sobotę znów połączyliśmy nasze siły. Wystarczyło nam nawet energii, aby powitać naszą nową koleżankę z grupy Biedroneczek, a także ugościliśmy u siebie Panią Marysię. Spędziliśmy bardzo produktywny czas. Pani Marysia opowiedziała nam o najważniejszych tradycjach wielkanocnych. Udało nam się także obejrzeć kolorową prezentację pełną zdjęć najróżniejszych palm i bogatych koszyczków. Zainspirowaliśmy się również pisankami, tegoroczne jajka na pewno będą niezwykle oryginalne. Naszą wiedzę podsumowaliśmy oglądając filmik edukacyjny. Gdy nasze brzuchy już trochę zgłodniały, zostało nam tylko przygotowanie naszego koszyczka wielkanocnego. Narysowaliśmy i wycięliśmy najważniejsze produkty, które włożyliśmy do niego. Nie zabrakło nam soli, baranka, pisanek, kiełbaski, masełka, chlebka, a nawet bukszpanu. Po części zajęć pełnej nowych informacji, musieliśmy się trochę wybiegać. Okazało się, że przed zajęciami zawitał u nas króliczek, który zostawił nam na...