Tarragona, zakończenie roku szkolnego 8 czerwca

W sobotę 8 czerwca spotkaliśmy się w Parku Francolí w Tarragonie, aby świętować zakończenie roku szkolnego. Po przywitaniu rodziców i uczniów przez panią dyrektor Ewę Hojną rozpoczęliśmy naszą zabawę. 
Na początku zorganizowaliśmy wyścigi zarówno dla dzieci jak i rodziców. Nie były to zwykle wyścigi, uczestnicy musieli przyodziać specjalne spodnie (dwu- lub trzyosobowe), śmiechu było, co nie miara. Przy kolejnych zabawach użyliśmy liny. Uczniowie chodzili po linie przodem i tyłem, także sprawdziliśmy refleks naszych podopiecznych, bawiąc się w zabawę trzymaj i puść linę. Uczniowie na komendę trzymaj musieli puścić linę, a na komendę puść – trzymać. Oczywiście nie mogło obyć się też bez konkurencji przeciągania liny. 
Po tak emocjonujących zabawach odpoczęliśmy próbując naleśników nadziewanych czekoladą, tortilli ziemniaczanej czy ciasteczek domowej roboty.  Po obfitym posiłku, przeszliśmy do uroczystego wręczenia dyplomów. Wręczenia dyplomów dokonała Pani Konsul Izabela Różyło, która przybyła na naszą uroczystość prosto z Barcelony. 
Po oficjalnej części, przeszliśmy do indywidualnych rozmów, podczas gdy dzieci bawiły się na placu zabaw. Na zakończenie Pani dyrektor Ewa Hojna podziękowała wszystkim za kolejny wspólny rok szkolny i tym samym zaprosiła na kolejny już od września. 

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!!! 
Ewa, Gosia i Gabrysia

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kontakt

Rozkład zajęć 2019/2020

Co jest potrzebne aby zapisać dziecko do szkoły w Katalonii?